Wyniki Miejskiego Konkursu Plastycznego "Toruń oczami dziecka"
Protokół z wynikami
Miejskiego Konkursu Plastycznego „Toruń oczami dziecka”
>>> GALERIA PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH <<<
>>> GALERIA PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH <<<
W dniu 23.02.2021r. jury w składzie: Anita Nowak– przewodnicząca
Hanna Bartłomiejus i Anna Piech przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
W kategorii 4-6 lat NAGRODY otrzymują:
Aniela Osińska - Prywatne Przedszkole „Calineczka” w Toruniu
Agata Wierzbowska - Prywatne Przedszkole „Słoneczko” w Toruniu
Patryk Pesta - PM 16 w Toruniu
WYRÓŻNIENIA otrzymują:
Maja Sawińska - PM 5 w Toruniu
Aniela Olszak - PM 1 w Toruniu
Oliwia Szafrańska - PM 3 w Toruniu
Alicja Przekwas Prywatne Przedszkole „Słoneczko” w Toruniu
Zuzanna Filar - Niepubliczne Przedszkole Językowe „Mali Giganci” w Toruniu
Urszula Wasilewska - Oddział Przedszkolny przy SP 17 w Toruniu
Izabela Ciechanowska - PM 11 w Toruniu
Adrianna Trojanowska - SP 1 w Toruniu
Barbara Toruńska - PM 16 w Toruniu
W kategorii 4-6 lat nadesłano łącznie 79 prac
W kategorii 7-9 lat NAGRODY otrzymują:
Maja Kilanowska - SP 28 w Toruniu
Nikola Czyszka - SP 7 w Toruniu
Michał Ladorucki - SP 7 w Toruniu
Jan Wykrzykowski - SP 7 w Toruniu
Nadia Borzejewicz - OPPDH w Toruniu
Julia Olszewska - SP 1 w Toruniu
Julek Cołbecki - MDK w Toruniu
Hanna Bąk - SP 5 w Toruniu
Lena Kacprzak - SP 10 w Toruniu
WYRÓŻNIENIA otrzymują:
Alicja Kołatek MDK w Toruniu
Aleksandra Wełniak SP 6 w Toruniu
Filip Przybyszewski OPPDH w Toruniu
Marcel Pochowski SP 7 w Toruniu
Filip Glaszczyk SP 5 w Toruniu
Laura Falkowska SP 6 w Toruniu
Jan Jankowski SP 6 w Toruniu
Emilia Matuszewska SP 6 w Toruniu
Justyna Makacewicz SP 6 w Toruniu
Amelia Konczalska Sp 28 w Toruniu
Klara Muenala-Klemańka SP 28 w Toruniu
Nina Sznycer SP 3 w Toruniu
Wanessa Mazurek SP 1 w Toruniu
Oliwia Urbańska SP 1 w Toruniu
Wiktoria Hartowicz SP w Ostaszewie
Zuzanna Paprocka SP w Ostaszewie
Filip Ogrodnik Sp w Ostaszewie
W kategorii 7-9 lat nadesłano łącznie 268 prac
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Po odbiór nagród oraz obejrzenie wystawy pokursowej zapraszamy od 8 marca 2021 do naszej siedziby - OPP Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00- 19.00.